Kontakta oss

VD (samt ansvarig för Täby kommun)
Lars Gunnarson
Tel  0707 52 57 21  |  lars.gunnarson@ekomiljo.se

Ekonomichef
Ann Gunnarson

Tel  070 407 46 30  |  ann.gunnarson@ekomiljo.se

Arbetsledare
Johan Engdahl
Tel 0707 28 80 97  |  johan.engdahl@ekomiljo.se
Ansvarsområden: Kungsleden, Adex (Brf Väduren, Brf Fältöversten), FastPartner, Norrtälje, Stiftelsen Isaak Hirschs Minne, Ersta diakoni

Arbetsledare
Sasan Djabbarzadekan

Tel 0707 27 05 45  |  sasan@ekomiljo.se
Ansvarsområde: Bostadsrättsföreningar i Täby

Arbetsledare
Thi Van Nguyen

Tel 0739 63 59 59  |  thi@ekomiljo.se
Ansvarsområde: Danderyds sjukhus

Arbetsledare
Claudia Menjivar

Tel 073 571 70 65  |  claudia@ekomiljo.se
Ansvarsområden: Danderyds kommun och bostadsrättsföreningar i Danderyd

 

Felanmälningar som gäller Danderyds kommun och Täby kommun hänvisas till:
Tel 08-676 06 06  |  felanmalan@redab.nu

 

BESÖKSADRESS
Prästgårdsvägen 47
187 75 Täby

FAKTURAADRESS
Löttingevägen 26
187 69 Täby

Vill du ha hjälp? Kontakta oss!

Namn:
E-post:

Företag:
Telefon:
Lars Gunnarson
EkoMiljö & Mark har flerårigt kontrakt på sommar- vinterunderhåll av Täby- och Danderyd kommuns skolor och andra fastigheter liksom av ett antal andra större fastighetsförvaltningar över hela Storstockholm.  
EkoMiljö & Mark i Stockholm AB
Löttingevägen 26
187 69 Täby
Tel/fax 08-622 66 75
  Lars Gunnarson
Tel: 070 752 57 21
E-post: lars.gunnarson@ekomiljo.se

Ann Gunnarson
Tel: 070 407 46 30
E-post: ann.gunnarson@ekomiljo.se